Fark

YARATIYORUZ

Bütün dünyadaki bilim insanları, araştırmacılar ve beslenme uzmanları Nutrilite Sağlık Enstitüsü ile işbirliği yaparak optimum esenliği hepimizin ulaşabileceği bir özleme dönüştürmüştür. NUTRIWAY marka ürünlerin ünü bir çok bileşik ve karışımımız için yapılan incelemelere ve klinik araştırmalara dayanmaktadır. Bu incelemeler bileşiklerin her birinin sağlığımızda oynadığı rolü ve takviye edici gıda ürünlerindeki besin elemanı karışımlarının yarattığı sinerjiyi anlamamıza yardım ediyor. Uzmanlarımızın dürüstlüğü esinlendiğimiz güvenin temel taşıdır.

Sam Rehnborg PhD, Başkan, Nutrilite Sağlık Enstitüsü: Nutrilite kurucusu Carl F. Rehnborg'un oğlu, beslenme araştırmaları ve ürün geliştirme alanlarına odaklanmak üzere 1964 yılında babasına katıldı. Bugün bütün dünyada beslenme ve zinde yaşam konusunda konuşuyor, insanların Nutriway takviye edici gıda ürünlerinin daha iyi bir sağlık için beslenmelerini nasıl optimize edeceğini anlamalarına yardım ediyor.  Yardımsever çalışmaları dezavantajlı çocuklara odaklandı.

"Nutrilite'ın mütevazı başlangıcından bugünkü konumuna büyümüş olduğunu görmek beni şaşırtmaya devam ediyor."

Keith Randolph PhD, Teknoloji Stratejisti, Nutrilite Sağlık Enstitüsü: Beslenme bilimi ve biyokimya alanında seçkin bir uzman. 30 yıldan fazla araştırma deneyimi ile gerçekleştirdiği öncü çalışmaları nedeniyle ABD'de birçok patent kazanmıştır.

"Modern donanım ve teknolojiden yüksek düzeyde eğitimli ve deneyimli insanlara kadar, bundan daha pozitif ve teşvik ediici bir ortam düşünemezdim."

Audra Davies, BSc, MSc, Başkan Yardımcısı, Beslenme Ürün Geliştirme ve Analitik Bilimler: Beslenme alanında 20 yılı aşkın deneyimiyle Davies ABD'de çeşitli patentlere sahiptir ve bitki kimyası üzerine çeşitli yayınları vardır.

"Nutrilite bilim insanları bitkisel besleyiciler alemini ilk keşfedenler arasındadır.  Bilgilerimizi paylaşmak beni çok mutlu ediyor."

Amit Chandra, PhD, Müdür, Kromotagrafi Bilimleri, Analitik Bilimler, Amway AR-GE: 40'ın üzerinde yayınlanmış makale, ABD'de 14 patent ve sahada 24 yıllık deneyimle o, ürünlerinde kullanılan bitkiseller konusunda dünya klasında bir uzmandır. 

"Doğanın en iyisi-bilimin en iyisi teorisine uygun olarak bilimsel mükemmellikte global olarak kabul görmüş liderlerin bir parçası olmak benim için bir onurdur."

Kevin Gellenbeck, PhD, Baş Araştırma Bilim İnsanı, Formülasyon, Amway/Nutrilite: 30 yıllık deneyim, kendisine ait 9 makale ve ABD'de 5 patent ile bitki konsantreleri ve insan beslenmesi alanlarındaki araştırmaları yönetmektedir.

"Nutrilite felsefesinin merkezinde yer alan ve Carl Rehnborg tarafından başlatılan bitki konsantreleri araştırmaları geleneğini dünya çapında yaygınlaştırmak benim için bir onurdur."

Nutrilite Sağlık Enstitüsü'ndeki diğer beslenme uzmanları hakkında bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Böylece

EN İYİSİ

OLABİLİRİZ

Seçkin araştırmacılarımız, bilim insanlarımız ve beslenme uzmanlarımız NUTRIWAY marka takviye edici gıda ürünlerinin ve vitaminlerin emniyetli, üstün kalitede ve güvenilir ürünler olmasını sağlamak için işbirliği yapmaktadır.

Don Pusateri, Araştırma Görevlisi/Konsantre Geliştirme: Tarım ve beslenme uzmanıdır, tıbbi bitkiler üzerinde araştırma yapmakta ve yeni NUTRILITE/NUTRIWAY ürünleri geliştirmektedir. En son çalışması Avustralya ve Afrika tıbbi bitkilerine odaklanmaktadır.

Jean Wang, Ph.D..Kıdemli Bilim İnsanı/Proses Mühendisi: Yayınladığı çeşitli makalelerle birlikte bitkisel konsantreler için imalat prosesleri geliştirilmesi ve uygulanması alanında proses mühendisliğine odaklanmaktadır. Uzmanlık alanları membran filtrasyonu, tohum yağı ekstraksiyonu, taneleme ve pastörizasyondur.

Gene Maly, Araştırma Görevlisi/Yiyecek ve İçecek Formülasyonu: 35 yılı aşkın deneyimiyle en kıdemli bilim insanlarımızdan biri olarak ABD'de diyet ve kilo yönetimiyle ilgili çeşitli patentleri vardır.

Mary Murray, Ph.D., Araştırma Görevlisi/ Takviye Edici Gıda Ürünü Geliştirme: Kendi adına birçok yayın ve ABD patenti ile nutrasötik (tıbbi gıda) geliştirme, nutrigenomik (genetik beslenme bilimi) bazlı ürünler, kemik sağlığı ve kadın sağlığı çalışmaları ile tanınmıştır.

Lisa Rozga, Grup Lideri, Takviye Edici Gıda Ürünü Geliştirme: Sektörde on yıldan fazla deneyim ile hedeflenen NUTRIWAY takviye edici gıda ürünlerinin araştırılması, geliştirilmesi ve optimize edilmesinde çalışmaktadır.

Tom La, Kıdemli Bilim İnsanı/Konsantre Geliştirme/Kıdemli Mühendis-Kimya Mühendisliği: Adına alınmış çeşitli patentlerle NUTRIWAY takviye edici gıda ürünlerinin tanelenmesinin tanımlanması ve geliştirilmesi üzerinde çalışmaktadır. Son çalışması bitkisel bileşiklerin tanelenmesi işleminin geliştirilmesine odaklanmıştır.

Lynne Connor, Ph.D., Kıdemli Bilim İnsanı/Yiyecek ve İçecek Ürün Geliştirme: Kendi adına ABD'de diyet ve kilo yönetimi konusunda alınan bir patent ile NUTRIWAY kilo yönetimi ürünlerinin ve protein takviye edici gıda ürünlerinin tasarımı, geliştirilmesi ve test edilmesinde uzmanlaşmıştır.

Yingqin Li, Kıdemli Bilim İnsanı/Konsantre Geliştirme: 20'den fazla yayın ve ABD'de iki patentle Yingquin Li NUTRIWAY temel ve işlevsel ürünleri için güvenli ve etkili bitki bazlı bileşenler geliştirilmesinde uzmanlaşmıştır.

Yumei Lin, Ph.D., Kıdemli Bilim İnsanı, Klinik İncelemeler: Çeşitli yayınlar ve ABD'de iki patentle Dr. Yumei Lin bileşen işlevleri ve takviye edici gıda ürünü prototipleri ve bunların insanlar üzerindeki etkilerini incelemektedir.

Kevin Robinson, Kıdemli Bilim İnsanı (Proses Geliştirme), Takviye Edici Gıda Ürünü Geliştirme: Farmasötik (ilaç) ve enerji sektörlerinde çalışmış olan Kevin Robinson yeni konsantreler ve mevcut konsantreler için yeni imalat prosesleri geliştirmektedir.

Dawna Venzon, Ph.D., AR-GE, Kıdemli Araştırma Bilim İnsanı/Beslenme Araştırma ve Klinik İnceleme: İnsan beyninin iştahı nasıl kontrol ettiği ve düzenlediğini inceleyen bir yayını olan Dawna Venzon besinsel araştırmalara odaklanmaktadır.

Heather Arnold, Kıdemli Grup Lideri, Takviye Edici Gıda Ürünü Geliştirme: Ambalaj Mühemdisliği ile başlayan iş hayatında şimdi takviye edici gıda ürünlerinin geliştirilmesi, optimizasyonu ve lansmanı üzerinde uzmanlaşmıştır.

Kerry Grann, Ph.D., Kıdemli Bilim İnsanı/Klinik İncelemeler: Kendi adına çeşitli yayınlar ve ABD'de bir patent ile halk sağlığı ve spor hekimliği alanlarındaki geçmişi ile şimdi yeni bileşenlerin teknik değerlendirilmesi ve klinik araştırmaların koordinasyonu üzerinde çalışmaktadır.

Rodney Johnson Bilgi Yönetimi ve İş İstihbaratı Uzmanı: Kendi adına çeşitli yayınlar ve ABD'de bir patent ile gıda bilimi ve konsantreler, takviye edici gıda ürünleri, yiyecek ve içeceklerin tasarımı, formülasyonu ve testleri üzerinde uzmanlaşmıştır.

John Balles, Ph.D., Kıdemli Araştırma Bilim İnsanı/Tarımsal Bitki Bilimi: Bitki konsantrelerine odaklanan John Balles yayınları olan bir uzman ve American Society of Agronomy (ASA) - Amerikan Agronomi Derneği,   Crop Science Society of America (CSSA) - Amerika Mahsül Bilimi Derneği ve  American Society of Horticultural Science - Amerika Bahçecilik Bilimi Derneği üyesidir.

KaLee Dahlin, MS, Kıdemli Grup Lideri, Yiyecek ve İçecek Ürün Geliştirme: Besinsel değer katılmış yiyecek ve içeceklerin geliştirilmesi, test edilmesi ve uygulanmasını denetleyen KaLee Dahlin spor, enerji ve kilo yönetimi içecekleri ve yiyecekleri konusunda ayrıca işlevsel gıdalar, çocuklar ve aktif yetişkinler için ürünler alanında uzmandır.

David G. Groh, Müdür, Sağlık ve Güzellik Yeni Teknoloji AR-GE, Access Business Group: 25 yılı aşkın bir deneyimle ve ABD'de beş patentle yeni bileşenlerin ve ürün teknolojilerinin tanımlanması, değerlendirilmesi ve entegrasyonuna odaklanmıştır.

Marc Lemay, PhD, Kıdemli Bilim İnsanı, Klinik İncelemeler: Yeni bileşenler ve bellek zayıflığı çalışmalarıyla tanınan Marc Lemay yeni bileşenlerin tasarımı ve klinik denemelerinin yapılmasına yardım etmektedir.

Steve Missler, PhD, Kıdemli Araştırma Bilim İnsanı, Biyolojik Analiz Hizmetleri: 30 yılı geçen akademi, devlet ve sektör deneyimi ile oksitlenme stresinden ve DNA hasarından korunmada antioksidanların rolü üzerinde uzmanlaşmıştır.

Mark Proefke, PhD, Kıdemli Grup Lideri: Analitik Hizmetler - Kimya: 20 yıllık farmasötik (tıbbi ürünler) deneyimi ile Kimya grubuna liderlik etmekte ve yüksek kalitede ürünler elde etmek için analitik metodolojilere odaklanmaktadır.

Jeffrey Scholten, PhD, Kıdemli Grup Lideri: Biyoliojik Analiz ve Mikrobiyoloji Analiz Hizmetleri: Biyokimya ve Enzimoloji alanında eğitim görmüştür. Ürün geliştirme sürecini destekleyen yeni analiz yöntemlerinin keşfinden ve geliştirilmesinden sorumlu Biyolojik Analiz/Mikrobiyoloji grubuna liderlik etmektedir.

Zachary Wahl, Grup Lideri, Takviye Edici Gıda Ürünü Geliştirme: Kalite güvence ve analitik hizmetler alanında deneyimli Zachary Wahl şimdi Kilo Yönetimi, Spor Beslenmesi ve Çocuk kategorilerinde ürün geliştirmeye odaklanmaktadır.