EN İYİSİ

OLMAK İÇİN

ÇALIŞALIM

Hepimiz sağlıklı yaşamlar sürdürmek istiyoruz ve NUTRIWAY bize yardım elini uzatıyor:  Dünya’nın en çok satan vitamin ve takviye edici gıda ürünleri markası* Nutriway 80 yıllık bilim ve araştırma sonucunda bu alanda uzmanlık kazandı. Nutrilite kurucusu Carl F. Rehnborg, 1920'li yıllarda Çin kırsalında çalışırken bitki bazlı besin elemanlarının avantajlarını keşfetti. Bu deneyim onun henüz 1934 yılında bitkisel besleyiciler yönünden zengin Takviye Edici Gıda Ürünleri alanında öncülük yapmasına yol açtı ve ABD pazarındaki ilk multivitamini çıkardı.

NUTRIWAY markasının takviye edici gıda ürünleri özel tohumdan tablete süreci üretilmektedir. Kendi çiftliklerini işleten ve en yüksek kalitede bitkileri sürdürülebilir tarım uygulamalarıyla yetiştiren dünyanın önde gelen takviye edici gıda ürünleri markalarından biriyiz. Bitkisel besleyiciler yönünden zirve konsantrasyona ulaştıklarında mahsulleri hasat ediyoruz ve modern teknolojiler uygulayarak saatler içinde işlemden geçiriyoruz. Ürünlerimizi titizlikle formüle ediyoruz ve size yalnız iyi ve güvenli takviye edici gıda ürünleri sağlanmasını garantilemek için her ay 25.000'den fazla test yapıyoruz.

NUTRIWAY beslenme açığının kapatılmasına yardım etmekte kararlı! Böylece hepimiz formda ve aktif durumda kalabiliriz. 

*Kaynak: Euromonitor International Limited. www.euromonitor.com/amway-claims

80 YILDAN

BERİ DOĞA

İLE BİLİM

BİRLEŞTİRİYORUZ

İşte ve oyunda ilişkiler önemlidir. NUTRIWAY ürünleri 1934'den beri bitki bazlı, bitkisel besleyiciler yönünden zengin takviye edici gıda ürünleri taahhüdü ile toplumla güvenilir bir ilişki kurmuştur! Carl F. Rehnborg Çin kırsalında edindiği bilgiyi kullanarak 1934'te ABD pazarında ilk multivitamin, multimineral günlük takviye edici gıda ürününü çıkardığı tarihten beri NUTRIWAY sizin en iyi durumda olmanızı kolaylaştırmaya odaklanmıştır.

Rehnborg bitkilerin vitaminler ve minerallerle beraber şimdi bitkisel besleyiciler olarak bilinen bileşikler dahil tüm besin elemanlarının korunmasının önemini ilk anlayan kişidir. Aradan geçen onlarca yıl içinde bilimdeki gelişmeler sonucunda, artık bitkisel besleyicilerin aktif bir yaşam sürdürmekteki önemini biliyoruz. Üretim sürecimizin tüm bölümlerine odaklanarak, bitkileri kendi sürdürülebilir çiftliklerimizde yetiştirerek ve onları bitkisel besleyiciler yönünden zirve konsantrasyona ulaştıklarında toplayarak bu yenilikçilik geleneğini sürdürüyoruz. Sonra bitkileri hızla işleyerek ürünlerimizin olabilecekleri kadar taze olmalarını sağlıyoruz.

Emniyet, kalite, güvenilirlik ve modern beslenme bilimine adanan seksen yıl NUTRIWAY ürünlerini dünyanın en çok satılan vitamin ve  ürünleri markası yaptı*. Sağlığınız bizim varlığımızdır. 

*Kaynak: Euromonitor International Limited. www.euromonitor.com/amway-claims (amway beyanları)

BİLEŞENLERİMİZE
her aşamada

özen

GÖSTERİYORUZ

Kaliteden asla ödün vermiyoruz. NUTRIWAY imalat metodları özeldir. Çünkü tohumdan  tablete felsefesini takip eden tek global takviye edici gıda ürünü markasıyız.

  • Tohumlardan başlayarak en iyi sonuçları almak için araştırmacılarımızın seçtiği türleri yetiştiriyoruz.
  • Bitkilerimizi ABD, Meksika ve Brezilya'daki çiftliklerimizde sürdürülebilir ve pestisit (böcek ilaçları) içermeyen yöntemlerle titizlikle yetiştiriyoruz.
  • Bitkilerimizi bitkisel besleyiciler en olgun düzeye ulaştıkları zaman hasat ediyoruz.
  • Takviye edici gıda ürünlerimizde maksimum besin elemanı konsantrasyonunu sağlamak üzere bitkileri saatler içinde titizlikle kurutuyor ve işliyoruz.
  • Tazeliğini ve verimliliğini garantilemek için ürünlerimizi tüketicilere hızla sevk ediyoruz.
  • Ürünlerimizin en iyi durumda kalmasını garantilemek için modern tesislerimizde her ay 25.000 kalite testi yapıyoruz.

 

Araştırmacılarımız yeni konsantreler ve daha iyi formüller geliştirmeye devam ederek, NUTRIWAY imalat sürecinde teknolojideki ilerlemelerden ve bilimdeki yeni buluşlardan faydalanan yeni düzenlemeler yapıyorlar. Takviye edici gıda ürünlerimizi aylarca depolarda saklamak yerine onları üretimden hemen sonra sevk ederek en taze ve en etkili durumda olmalarını sağlıyoruz. Ektiğimiz tohumlardan teslim ettiğimiz takviye edici gıda ürünlerine kadar bileşenlerimize her aşamada özen gösteriyoruz. Böylelikle hepimiz doğayla ve kendimizle uyum içinde kalabiliyoruz. 

DOĞANIN EN İYİ

MAHSULLERİ

YETİŞTİRMEMİZE
YARDIM ETMESİNİ

SAĞLAYALIM

Fevkalade ürünler oluşturmak için işe harika bileşenlerle başlamamız gerektiğini biliyoruz. NUTRIWAY bileşenleri üstün kalitededir ve takviye edici gıda ürünlerimizde asla taviz vermeyiz. Doğanın mahsullerimizin yetiştirilmesine yardım etmesini sağlıyoruz. Asla kimyasal pestisitler(böcek ilaçları) veya yapay gübreler kullanmıyor, onların yerine doğal kompost malzeme ve doğal yollarla elde edilen minerallerle toprağımızı yeniden yapılandırıyoruz. Bu özel yaklaşımın merkezindeki çiftliklerimiz çok yüksek kalite standardını garantilemektedir.

Tarım uzmanlarımız mahsullerimizdeki bitkisel besleyici oranlarını maksimize etmek için her zaman yeni türler ve yetiştirme yöntemleri test ediyorlar. Bileşenlerimizin bazıları iklim ve toprak sınırlandırmaları nedeniyle kendi çiftliklerimizde yetiştirilemediği için NutriCert™ çiftlik sertifikasyonu programıyla markamız için bitkisel materyal tedarik eden tüm çiftliklerin en yüksek kalite ve sürdürülebilirlik standartlarında olmasını sağlıyoruz. Her ay binlerce kalite testi yaparak takviye edici gıda ürünleri grubumuzdaki 145 farklı özüt ve bileşiğin kalitesini doğruluyor, böylece NUTRIWAY markalı ürünlerin muhteşem ürünler olmasını garanti ediyoruz.

Neden detaylara bu kadar önem veriyor ve normalden daha masraflı ve emek yoğun metotlar uyguluyoruz? Çünkü NUTRIWAY bileşenlerinin yüksek kalitede olmasını taahhüt ederken yaşadığımız  yeryüzünü ve çevreyi koruyoruz. 

DOĞAYLA

UYUM İÇİNDE

YAŞAYALIM

NUTRIWAY markası, Amerika Birleşik Devletleri, Meksika ve Brezilya'da NUTRILITE çiftliklerinde sürdürülebilir tarım yöntemleri uygulayan dünya çapında önde gelen Takviye Edici Gıda Ürünleri markalarından biridir. Fito-besleyici yönünden zengin takviye edici gıda ürünlerimizi üretimin her aşamasında kontrol ederek size doğanın verdiği harika kaliteyi her gün sunabiliriz.

Rancho El Petacal, Jalisco, Meksika: 566 hektar arazi ideal bir iklimde bulunmaktadır. Bol güneş ve yağmur sayesinde mahsullerimiz sağlıklı besin elemanlarıyla doludur. Tür ve randıman geliştirmek amacıyla araştırma için deneme mahsul alanlarımız da vardır.

Fazenda Amway Nutrilite do Brasil, Ubajara, Brezilya: 1.660 hektar araziyle en büyük çiftliğimizdir. Bitkilere zarar ve hastalık verebilecek problemlerinin çoğunu topraktaki besin elemanlarını doğal şekilde dengeleyerek önlüyoruz. Ayrıca güçlü ve sağlıklı mahsuller yetiştirmek amacıyla doğal gübre elde etmek için 300 büyükbaş hayvan besliyoruz.

Trout Lake Farm, Washington Eyaleti, ABD: Cascade Dağlarının eteklerinde adeta mucizevi bir yer. NUTRILITE çiftliği buzulla beslenen Salmon Nehrinin suyu ile sulanmaktadır ve çevresindeki vadinin tamamı sürdürülebilir üretimle sınırlandırılmıştır. Yüksek dağlar bir bariyer oluşturarak bu küçük Şangri-La'yı klasik tarımın pestisitlerinden( böcek ilaçları), yapay gübrelerinden ve modern yaşamın kirleticilerinden korumaktadır.

OLABİLECEĞİNİZ

OPTİMUM

SEVİYEYE

ULAŞIN 

NUTRIWAY marka ürünler olabileceğinizin en iyi seviyesine ulaşmanızı hedeflemektedir. Nutrilite Sağlık Enstitüsü'nde araştırmacılarımız gerçekleştirebileceğimiz en sağlıklı yaşam tarzını geliştirecek bir çerçeve olan Nutriway Optimum Sağlık Felsefesini uyguluyorlar. 

Araştırmalar daha iyi yaşamak için sağlığa olumsuz etki eden alışkanlıklarımızı bırakmamız, sigaradan kaçınmamız, düzenli egzersiz yapmamız ve dengeli bir beslenme uygulamamız gerektiğini gösteriyor. Fakat bu o kadar da kolay değildir. Yoğun yaşam tarzlarımız buna engel oluyor ve hayati önemi olan gece dinlenmelerini ihmal ediyoruz. Bu da stresi daha çok artırıyor ve vücudumuzun kendini onarma yeteneğini zorluyor.

Genetiğin sağlığımıza etkileri konusunda her gün daha çok şey öğreniyoruz. Yüksek tansiyon, kanser ve kalp hastalıkları çoğu zaman ailevidir. Risk faktörlerimizi bilmek sağlığımızı daha iyi kontrol etmemizi ve bu riskleri dengelememizi sağlar. Optimum sağlık mükemmel sağlık demek değil, yaşam tarzımız, genetik geçmişimiz, uyku alışkanlıklarımız ve streslerimiz ışığında yaşama şeklimizi adapte ederek en iyi sonuçları almaktır.

Beslenme optimum sağlığa doğru atılan ilk adımlardan biridir. Her gün uygun çeşitlilikte gıda tüketerek bağışıklık sistemimizi destekleyebilir ve günlük kirlenme ve stres hasarını onarabiliriz. NUTRIWAY sağlık felsefesini günlük yaşamlarımıza uygulamak sağlıklı yaşam tutkusunu ateşleme yönünde iyi bir adım olacaktır.