HEP BİRLİKTE

ÇOCUKLARIN YETERSİZ

BESLENMESİNE

KARŞI SAVAŞABİLİRİZ

Sorun Her yıl 3,1 milyon çocuk yetersiz  beslenme nedeniyle hayatını kaybetmektedir. Bir çocuğun 5'inci doğum günü hayatta kalması için önemli bir kilometre taşıdır!

Çözüm  NUTRIWAY™ bitkisel besin ögeleri ile zenginleştirilmiş bir mikro besleyici takviye edici gıda ürünü olan NUTRIWAY Little Bits'i geliştirdi.

Sonuç  Nutriway Power of 5 (5'in Gücü) - programı çocukların 5'inci doğum günlerini sağlıklı bir şekilde kutlamasını amaçlamaktadır.

Power of 5 Doğum Günleri 5 yaşından küçük çocuklar mikro besleyici açığı yaşıyorsa bu ölüm riskini artırabilir veya bozuk fiziksel ve zihinsel gelişime sebep olabilir (Dünya Sağlık Örgütü'ne bakın). Little Bits yetersiz beslenen çocukların 5. yaşlarına tam olarak gelişmiş bir beyin ve vücutla ulaşma fırsatı elde etmelerine yardım ediyor.

NUTRIWAY Power of 5 İşbirliği  Nutriway Power of 5 çocukların beslenmeye yönelik, fiziksel ve duygusal sağlığını desteklemek için gerekli olan önemli ilişkinin altını çizmektedir. İlk önemli ilişki anne ile çocuk arasındadır. Sivil Toplum Örgütleri (STÖ'ler) her ikisini de desteklemekte önemli bir rol oynamaktadır. Amway ve Little Bits çocuklara gıda ve eğitim gibi temel faydalar sağlayan CARE gibi STÖ'lerle önemli ortaklıklar yürütmektedir. 5'inci önemli işbirliği sizinle Little Bits'ten faydalanan çocuklar arasındadır.

5 Armağanınız CARE küresel fon toplama ortağıdır. CARE'e yapacağınız bağış ile çocukların NUTRIWAY Little Bits almasına yardım edebilirsiniz. 1 çocuk için 1 aylık ürün $10, bir yıl için $120'dır.